Cześć, przyszli mistrzowie kierownicy! Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby poczuć wiatr we włosach, siedząc za kierownicą? Czy kiedykolwiek pragnąłeś, żeby Twoje umiejętności parkowania były równie imponujące, co Twoje umiejętności gry w Tetrisa? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – 30-godzinny kurs na prawo jazdy kategorii B w Ośrodku Szkolenia Kierowców DRIVEMAX Roberta Caconia!

Dlaczego DRIVEMAX?

  1. Instruktorzy jak z filmu – Nasz zespół instruktorów to nie tylko zawodowcy, ale i pasjonaci, którzy sprawią, że poczujesz się jak bohater filmów akcji za kierownicą! Robert Cacoń i jego ekipa to ludzie, którzy potrafią nauczyć nawet Twojego sąsiada parkowania równoległego bez zarysowania jego cennego Fiata 126p.
  2. Samochody jak z salonu – Nasze auta to prawdziwe cuda technologii! Pamiętasz te dni, kiedy Twój stary rower miał więcej luzu w kierownicy niż kontrola w gimnazjum? To już przeszłość! W DRIVEMAX uczysz się na najnowszych modelach, które wybaczają nawet najbardziej kreatywne próby zmiany biegu.
  3. Bezstresowa nauka – Czy wiesz, że statystycznie bardziej stresujące od nauki jazdy jest tylko spotkanie teściowej po raz pierwszy? W DRIVEMAX to się nie zdarzy! Nasze kursy to czysta przyjemność – zero krzyków, zero stresu, 100% zabawy. Obiecujemy, że nawet jeśli z początku będziesz mylić sprzęgło z hamulcem, nasi instruktorzy zachowają spokój Buddy i uśmiech Mona Lisy.

Co dostajesz w pakiecie?

  • 30 godzin jazdy – wystarczająco, by przejechać się przez całe miasto kilka razy i jeszcze zaparkować pod domem babci na niedzielny obiad.
  • Najnowsze materiały szkoleniowe – podręczniki, które sprawią, że zasady ruchu drogowego będą tak proste jak przepis na naleśniki.
  • Dostęp do platformy e-learningowej – bo wiemy, że teoria jest ważna, ale czasem fajnie jest obejrzeć filmik z kotami w przerwie między lekcjami.

Wybierz DRIVEMAX i ruszaj w drogę!

Przestań się zastanawiać, czy jesteś gotów. Jesteś! Przestań martwić się, że nie dasz rady. Dasz! W DRIVEMAX wiemy, że każdy może stać się mistrzem kierownicy, nawet jeśli Twoje pierwsze próby parkowania przypominają walkę z wiatrakami.

Zapisz się już dziś na 30-godzinny kurs na prawo jazdy kategorii B w Ośrodku Szkolenia Kierowców DRIVEMAX Roberta Caconia i zacznij pisać swoją własną, drogową historię. Bo kto powiedział, że nauka jazdy musi być nudna? Na pewno nie my!

DRIVEMAX – Twoje miejsce, Twoja droga, Twoja przygoda!

Nie zwlekaj! Twoja droga do wolności zaczyna się tutaj. 🚗💨

Ośrodek szkolenia kierowców DRIVEMAX od kilkunastu lat skutecznie przygotowuje swoich podopiecznych do zdawania egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Jesteśmy najskuteczniejszą szkołą w całym powiecie myszkowskim. Zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *